Witajcie!

Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się z Wami niezapomnianą sesją poślubną, którą odbyliśmy w górach. Para młoda, Paulina i Damian, zamieszkują nad morzem, ale dla odmiany wybrali się z nami w góry, na Kasprowy Wierch.

Wjazd kolejką górską był dla nich niesamowitym doświadczeniem i wzbudził w nich mnóstwo emocji. Gdy dotarliśmy na szczyt, wędrowaliśmy wąskimi ścieżkami w gąszczu turystów, ale udało nam się znaleźć ciche i spokojne miejsce, gdzie nic nie zakłócało naszej sesji.

Był to dzień przed Bożym Ciałem i szczęśliwie uniknęliśmy tłumów turystów. Sesja była pełna radości, uśmiechu i miłości, a piękne krajobrazy górskie dodawały jeszcze więcej magii temu wyjątkowemu dniu.

Na koniec dnia zjechaliśmy z gór i zjedliśmy pyszny, góralski obiad. Był to dzień pełen wrażeń i wspomnień, które na zawsze pozostaną w pamięci Pauliny i Damiana

Mamy nadzieję, że ta sesja poślubna przypomni Wam, że nie ma nic lepszego niż wspólne, niezapomniane chwile. Zapraszamy do galerii, gdzie możecie obejrzeć zdjęcia z tej wyjątkowej sesji: