Kasia i Michał, nasza młoda para zawsze marzyła o nadmorskiej sesji poślubnej. Poszukując różne ciekawe lokalizacje, finalny wybór trafił na Wydmy w Łebie.

Pełni optymizmu spakowaliśmy swoje sprzęty i ruszyliśmy w drogę. W drodze spotkal nas nieoczekiwany deszcz, jednak akurat kiedy dotarliśmy na miejsce, pogoda się poprawiła. Było pełno piasku, a warunki pogodowe były wręcz idealne.

Zbliżający się zachód słońca sprawił, że byliśmy praktycznie sami na wydmach, co pozwoliło nam na swobodne i intymne zdjęcia. Dojechaliśmy tam na meleksach i spędziliśmy z nimi sporo czasu, a potem przeszliśmy się nad brzeg morza, gdzie zakończyliśmy sesję.

Kasia i Michał byli bardzo szczęśliwi i uśmiechnięci przez cały czas, a ich miłość do siebie była widoczna na każdym zdjęciu. Po zakończeniu sesji wróciliśmy do naszych samochodów i czekała nas długa droga powrotna, ale zdjęcia, które udało nam się wykonać, były wspaniałą pamiątką tego dnia. Wydmy w Łebie okazały się być idealnym miejscem na tę niezapomnianą sesję fotograficzną.